Kismetim. Fransadaki Türklerin ilk bulusma sitesi

Yurt dışında yaşamak kolay diyenlere sesleniyoruz. Etrafınıza hiç baktınızmı ? Bekarlarımızın, boşanmış veya dul kardeşlerimizin durumuna?

Yurt dışında kendine bir yol arkadaşı bulmanın ne kadar zor olduğunun farkında mısınız? Tabiki hayır. Çünkü siz evlisiniz. Her gün etrafımızda boşanıp (çocuklu veya çocuksuz) yalnız yaşayanların arttığını görüyoruz.  Gelin akşamları evlerinde yalnızlığın sesini duyanlara sorun. Konuşacak paylaşacak, tartışmayı bile özleyen kardeşlerimize sorun.

Radio Kardeche te canlı yayınlarda nerede ise her akşam, Tonton Tekrar KARDECHE PARTY yap. Bizleri bir araya tekrar getir, eğlenelim tanışalım. Sana güveniyoruz diyenler var.

28 yaşındaki gencin canlı yayına bağlanıp ta, ne kadar zorluk çektiğini açıklaması, çok acı verici: Ben bir Türk kızı ile evlenmek istiyorum ama nerede veya nasıl tanışabilirim. Düğünlerde zor, diskolar bana göre değil. Türkiyeden getirmek istemiyorum çünkü burada ne kadar zorluk çekeceğini çok iyi biliyorum.

Hele boşanmış hanım ve erkeklerin durumu daha da kötü. Kira mi ödeyecekler çocukların isteklerinimi karşılayacak. Maddi durumlar gittikçe kötüleşiyor.

Türkiyede ki tanışma kodları yurt dışında yok. Ne görücü sistemi ne buluşma yerleri uygun.

Sağlam ve garanti bir tanışma sitesi gerekiyordu. CESUR MEDIA yaptı. Sağlam ciddi, saygılı bir site oldu: KISMETIM.EU

Vatandaşlara hizmet etmek için 1 ay bedava ve abonelik diğer sitelere bakarak çok uygun (15euro aylık). Isteyen fotosunu ekler istemeyen eklemez.

KISMETIM.EU Hayata 14 şubat 2021 de, Sevgililer gününde Doğuyor. Uzun ömürler dileriz